Наші ресторани відкриті і працюють за правилами карантину. Доставка: ПН-ЧТ з 11:00 до 22:00, ПТ, СБ, НД з 11:00 до 23:00
Pizza Bus

(073) 311-62-84

Що таке PizzaBus?


В мережі ресторанів Mamamia! ви можете замовити оригінальний та яскравий автобус для організації цікавих поїздок для дітей і дорослих. Автобус повністю обладнано технікою для проведення екскурсій, кондиціонером. Як замовити? Тисніть на кнопку нижче, щоб зателефонувати та забронювати місце зараз

☎ Зателефонувати


Яка вартість послуги?

Замовляючи послугу* PizzaBus в Mamamia!, ви можете обрати наступні варіанти подорожей для дітей і дорослих:

1. Трансфер з пункту А в пункт Б до 1 години - 1000 грн. (перевезення груп за маршрутом, без очікування та повернення в точку збору)

2. Поїздка Києвом до 3 годин - 1800 грн. (перевезення груп за маршрутом, очікування в точках висадки та повернення групи в початкову точку збору. Наприклад: відвідування парків, музеїв, історичних місць, спортивних баз)

3. Поїздка за територію Києва до 4-х годин - 2500 грн. (перевезення груп за маршрутом, очікування в точці висадки та повернення в початкову точку збору. Наприклад: Зоопарк XII місяців, Межигір'я, Ясногородська страусина ферма та багато інших цікавих місць).


Ви завжди можете запланувати культурний захід на більш тривалий час, при цьому вартість кожної наступної години поїздки складе 600 грн.


Всім, хто замовив Pizza Bus, при відвідуванні ресторану Mamamia! під час подорожі, знижка на все меню ресторану 10%. Час проведений в ресторані не тарифікується.


Обираючи послугу PizzaBus для себе або своїх дітей, ви неодмінно отримаєте море позитивних емоцій, нові враження і відмінно проведете час! Перевезення буде виконано чітко за планом, комфортно та безпечно!

Телефонуйте та замовляйте яскравий комфортний автобус +38 (073) 311-62-84

☎ Зателефонувати


*до вказаної вартості послуг не входить робота екскурсовода.

Top