Доставка безкоштовна. Режим роботи: будні дні - з 11:00 до 22:00. ПТ, СБ, НД - з 11:00 до 23:00

Отримуйте більше з Бонусною програмою мережі Mamamia!

В мережі працює система лояльності для постійних клієнтів. Ми повертаємо частину суми вашого замовлення в вигляді бонусів, які ви можете використовувати для оплати наступних замовлень!

Увага! Бонуси повертаються лише за піцу чи набори, куди входить піца

Бонусний рахунок - спільний для замовлень на доставці та в ресторанах, тобто ви можете користуватися ними де завгодно!

Як відкрити бонусний рахунок в Mamamia?

Найзручніший спосіб - зробити це онлайн прямо зараз! 

  1. Тисніть на кнопку нижче. 

  2. Вводьте ваш номер телефону (майте на увазі, що саме до цього номеру буде прикріплено ваш бонусний рахунок і змінити потім його буде неможливо)

  3. Введіть код із SMS для валідації номеру. Вітаємо - ви стали учасником нашої Бонусної програми!

1 грн = 1 бонус. Бонусбек повертається на всі піци та сети з піцами в ресторані та на доставці протягом доби після оплати.

Зареєструватися

Pizza Club Mamamia! - оберіть свій

В Mamamia! з 13.09.2021 працює бонусно-накопичувальна система. Що більше накопичена сума замовлень, то вище ваш бонусбек! 

  • ✔ 1000-1999 грн - Gold Pizza Club з бонусбек 10% 

  • ✔ вище 2000 грн - Platinum Pizza Club з бонусбек 15% та персональним менеджером

  • ✔ замовляєте менше? Все одно отримуєте 5% на всі піци та сети з піцами в чеку!

Увага! Бонусбек 5, 10 чи 15% повертається лише за піцу чи набори, куди входить піцаЩо означає “накопичена сума замовлень”?

Ми будемо автоматично підсумовувати всі ваші чеки. В накопичену суму замовлень враховується вся сплачена сума чека, незалежно від того, які саме страви чи напої до нього входять, як на доставці, так і в ресторані. Не враховуються в суму накопичення: частина суми, яку ви сплатили бонусами, оплата не страв, а послуг (як Дитячий День народження, аніматори, майстер-класи тощо), оплати подарунковими сертифікатам. Враховується сума, накопичена не довше, ніж протягом 60 днів з моменту вашого першого замовлення включно з дня старту нової програми - 13.09.2021 р. Чеки до 13.09.2021 не враховуються.

Що означає “бонусбек”?

Це відсоток, який ми повернемо вам на бонусний рахунок за всі піци чи набори з піцами в чеку. 1 бонус = 1 гривня. 

Наприклад, ви досягли рівня Platinum Pizza Club. Це означає, що найближчі 60 днів ви будете отримувати 15% від суми за піци чи за набори, куди входить піца. За інші страви, крім піци чи сетів з піцою, бонуси не повертаються. При цьому, навіть якщо ви сплатили частину замовлення своїми бонусами, бонусбек все одно буде повернено за повну ціну піци чи сета з піцою, тож це подвійна вигода для вас!


Як перейти на наступний рівень? 

Підрахунок накопиченої суми та перехід на рівні бонусбеку відбувається автоматично. Перехід на новий рівень бонусбеку відбувається відразу після накопичення достатньої суми, за умови, що минуло не більше 60 днів. Тобто вам не обов’язково чекати 60 днів! Як тільки сума накопичена, вже з наступного замовлення ви автоматично отримаєте підвищений бонусбек на всі піци та сети з піцами.

Скільки я зможу отримувати підвищений бонусбек?

Строк дії досягнутого рівня - 60 днів. Тобто протягом 60 днів вам будуть повертати підвищений бонусбек на всі піци та сети з піцами, на інші страви бонусбек не повертається.  Також ви зможете продовжити накопичення суми. Якщо вам за 60 днів після переходу на новий рівень не вдалося накопичити суму, ваш рівень знижується на попередній, а накопичена сума обнуляється.

Що можна оплатити бонусами?

Ви можете оплатити бонусами будь-які страви з меню, але не більше, ніж 50% від суми чека. Розрахуватися бонусами за алкоголь неможливо, згідно законодавства України. Також бонусами не оплачуються додаткові послуги нашої мережі, такі як Pizza Bus, фотограф, аніматори, майстер-класи, сертифікати, та ін.


Тобто, наприклад, щоб постійно залишатися в Platinum Club, вам потрібно протягом 60 днів замовляти не менше, ніж на 2000 грн. Це два замовлення по 500 грн в місяць. Три великих піци в місяць або один комбо-бокс з напоями. Легко, правда? ;) 


Як керувати своїми бонусами?

1. В ресторані при розрахунку чека назвати 4-х значний Короткий Код Бонусного рахунку, який можна отримати за посиланням нижче. По цьому коду ви маєте доступ до свого Бонусного рахунку. Зараховуються бонуси автоматично, а якщо ви бажаєте розрахуватися бонусами (до 50% суми чека), просто скажіть про це вашому офіціанту. Крім цього, якщо ви назвете короткий код в ресторані, ваше замовлення врахується до накопиченої суми і ви швидше перейдете на півищений бонусбек.


Код Бонусного рахунку


2. При замовленні доставки бонуси нараховуються автоматично на номер телефону, на який було оформлено замовлення. Щоб сплатити бонусами, скажіть про це оператору або вкажіть суму, яку бажаєте використати, під час оформлення замовлення (не більше 50% суми чека, деталі нижче)


Які бувають акції та спеціальні пропозиції з бонусами Mamamia?


Бонусбек - повернення певного відсотка від суми вашого чека назад на ваш бонусний рахунок.


5% бонусбек - це стандарт, який ви отримуєте завжди, за замовлення піци на доставці чи в ресторані


100% бонусбектак, всю суму чека ви отримаєте в свій День народження в будь-якому ресторані чи на доставці Mamamia! на чеки від 500 грн. Переходьте за посиланням, щоб дізнатися деталі акції «Безкоштовний День народження»


Бонуси в подарунок - ми часто проводимо акції та розіграші акційних бонусів :)


Найчастіші запитання:

Скільки діють мої бонуси?
Сума, нарахована на бонусний рахунок, активна 60 днів з моменту оплати чека. На 61 день - бонуси анулюються. Якщо дата доставки замовлення пізніше за дату анулювання бонусів, бонуси НЕ можна списати. Ми пришлемо вам нагадування за тиждень до закінчення сроку бонусів, щоб ви встигли їх використати. Для акційних бонусів може бути встановлений інший термін їх дії.

За що нараховуються бонуси?

Кількість бонусів нараховується від суми, яку сплачено за піци чи будь-які набори, куди входять піци. Майте на увазі, що бонуси не нараховуються на інші страви та напої, крім піци, а також додаткові послуги нашої мережі, такі як Pizza Bus, фотограф, аніматори, майстер-класи та ін.

Виняток - акція “Безкоштовний День народження”. В свій День народження ви отримаєте 100% бонусбек на всю суму чека, крім додаткових послуг.

Що можна оплатити бонусами?
Ви можете оплатити бонусами будь-які страви (їжа та напої) з меню, але не більше, ніж 50% від суми чека. Розрахуватися бонусами за алкоголь неможливо, згідно законодавства України. Також бонусами не оплачуються додаткові послуги нашої мережі, такі як Pizza Bus, фотограф, аніматори, майстер-класи, сертифікати та ін. 

Як перевірити кількість бонусів на рахунку?
Перевірити баланс з бонусами можливо: 1) авторизувавшись на сайті; 2) у мобільному додатку Mamamia!; 3) за телефоном (044) 222-5-222 (оплата згідно з тарифами вашого оператора) і 7492 (безкоштовно з мобільного, працює call back). 

Чи можу я переслати свої бонуси на інший Бонусний рахунок?
Такої можливості немає задля безпеки ваших бонусів. Але якщо ви, приміром, хочете зробити приємне близьким, ви можете придбати "Подарункову карту" в будь-якому ресторані Mamamia! та подарувати її - "Подарунковою картою" можна оплачувати будь-що в мережі, включаючи додаткові послуги! 

Чи можна отримати бонуси, а потім ними ж оплатити той самий чек?
Це неможливо, оскільки бонуси нараховуються лише після оплати чека, протягом 24 годин. Зате бонусами можна розрахуватися вже при наступному замовленні.

Що робити у випадку втрати бонусної карти?
На доставці бонуси нараховуються автоматично по номеру телефона, а в ресторані - за одноразовим Кодом бонусного рахунку, отож пластикова бонусна карта в нашій мережі більше не потрібна :)


Сподіваємось, ви отримали всю необхідну інформацію. Якщо ні, можете написати нам у відгуках або в соцмережах.

Смачного!

Замовити піцу


Top