Доставка безкоштовна. Режим роботи: будні дні - з 11:00 до 22:00. ПТ, СБ, НД - з 11:00 до 23:00


Отримуйте більше з Бонусною програмою мережі Mamamia!

В мережі працює система лояльності для постійних клієнтів. Ми повертаємо частину суми вашого замовлення в вигляді бонусів, які ви можете використовувати для оплати наступних замовлень!

Бонусний рахунок - спільний для замовлень на доставці та в ресторанах, тобто ви можете користуватися ними де завгодно!

Як відкрити бонусний рахунок в Mamamia?

Найзручніший спосіб - зробити це онлайн прямо зараз! Тисніть на кнопку нижче. Якщо ви ще не зареєстровані і в нашій програмі лояльності, вам буде запропоновано ввести ваш номер телефона (майте на увазі, що саме буде прикріплено ваш бонусний рахунок), після чого ви автоматично будете зареєстровані в нашій базі. Після успішної реєстрації ви побачите 4-х значний код. Він потрібен для доступу до бонусного рахунку в ресторані (замість пластикової карти). Якщо ви бажаєте замовити доставку, можете відразу переходити до товарів - 4-х значний код вам не потрібний.

Зареєструватися

Якщо ви робите замовлення на доставку, ви автоматично стаєте учасником Бонусної програми і можете накопичувати бонуси на рахунок, прив'язаний до номера телефону. На кожне замовлення в ресторані і на доставку нараховуються бонуси: 5% від загальної суми чека на ваш рахунок (1 грн = 1 бонус). Бонуси нараховуються на рахунок через добу після оплати.


Як керувати своїми бонусами?

1. В ресторані при розрахунку чека надати картку або назвати 4-х значний Код Бонусного рахунку, який можна отримати за посиланням нижче. По цьому коду ви маєте доступ до свого Бонусного рахунку. Зарахуються бонуси автоматично, а якщо ви бажаєте розрахуватися бонусами, просто скажіть про це вашому офіціанту. 

2. При замовленні доставки бонуси нараховуються автоматично на номер телефону, з якого ви робили замовлення. Щоб сплатити бонусами, скажіть про це оператору або вкажіть суму, яку бажаєте використати, під час оформлення замовлення.

Код Бонусного рахунку

Які бувають акції та спеціальні пропозиції з бонусами Mamamia?

Бонусбек - повернення певного відсотка від суми вашого чека назад на ваш бонусний рахунок. 

5% бонусбек - це стандарт, який ви отримуєте завжди, за будь-яке замовлення на доставці чи в ресторані

5% бонусбек  - за замовлення, оформлені на Take Away, тобто самовивіз

100% бонусбек - так, всю суму чека ви отримаєте в свій День народження в будь-якому ресторані Mamamia!

Переходьте за посиланням, щоб дізнатися деталі акції «Безкоштовний День народження»

Бонуси в подарунок - ми часто проводимо акції та розіграші акційних бонусів :)


Найчастіші запитання:

Скільки діють мої бонуси?
Сума, нарахована на бонусний рахунок, активна 60 днів з моменту оплати чека. На 61 день - бонуси анулюються. Ми пришлемо вам нагадування за тиждень до закінчення сроку бонусів, щоб ви встигли їх використати. Для акційних бонусів може бути встановлений інший срок їх дії.

За що нараховуються бонуси?
Кількість бонусів нараховується від суми чека до сплати. Це можуть бути будь-які страви з меню, в тому числі спеціальні пропозиції, та будь-які напої, включаючи алкогольні. Однак майте на увазі, що бонуси не нараховуються на додаткові послуги нашої мережі, такі як Pizza Bus, фотограф, аніматори, майстер-класи та ін.

Що можна оплатити бонусами?
Ви можете оплатити бонусами будь-які страви з меню, але не більше, ніж 50% від суми чека. Розрахуватися бонусами за алкоголь неможливо, згідно законодавства України. Також бонусами не оплачуються додаткові послуги нашої мережі, такі як Pizza Bus, фотограф, аніматори, майстер-класи та ін. 

Як перевірити кількість бонусів на рахунку?
Перевірити баланс з бонусами можливо: 1) авторизувавшись на сайті; 2) у мобільному додатку Mamamia!; 3) за телефоном (044) 222-5-222 (оплата згідно з тарифами вашого оператора) і 7492 (безкоштовно з мобільного, працює call back). 

Чи можу я переслати свої бонуси на інший Бонусний рахунок?
Такої можливості немає задля безпеки ваших бонусів. Але якщо ви, приміром, хочете зробити приємне близьким, ви можете придбати "Подарункову карту" в будь-якому ресторані Mamamia! та подарувати її - "Подарунковою картою" можна оплачувати будь-що в мережі, включаючи додаткові послуги! 

Чи можна отримати бонуси, а потім ними ж оплатити той самий чек?
Це неможливо, оскільки бонуси нараховуються лише після оплати чека, протягом 24 годин. Зате бонусами можна розрахуватися вже при наступному замовленні.

Що робити у випадку втрати бонусної карти?
На доставці бонуси нараховуються автоматично по номеру телефона, а в ресторані - за одноразовим Кодом бонусного рахунку, отож пластикова бонусна карта в нашій мережі більше не потрібна :)


Сподіваємось, ви отримали всю необхідну інформацію. Якщо ні, можете написати нам у відгуках або в соцмережах.

Смачного!

Замовити піцу


Top