Доставка безкоштовна. Режим роботи: будні дні - з 11:00 до 22:00. ПТ, СБ, НД - з 11:00 до 23:00

Як відсвяткувати День народження? 

Замовити доставку смачної їжі та напоїв в Mamamia! на суму від 500 грн. або завітати до будь-якого з наших ресторанів, а ми повернемо вам 100% суми чека у вигляді бонусів! І на доставці, і ресторанах!


1 бонус - це 1 грн., якими ви зможете оплачувати свої наступні замовлення, згідно Бонусної програми Mamamia!


Як оформити замовлення в свій День народження, щоб отримати 100% бонусами? 

1) Перш за все, вкажіть дату народження в Особистому кабінеті з електронним підтвердженням. Радимо підтвердити вашу дату вже зараз, навіть якщо День народження у вас ще нескоро ;)

Вказати дату народження


2) Протягом кількох хвилин наш менеджер перевірить правильність дати з висланими вами документами. Це може зайняти близько 10 хв.

3) На доставці: тепер в ваш День народження при оформленні замовлення в Корзині у вас з'явиться кнопка "У мене День народження". Тисніть на неї при оформленні замовлення від 500 грн та отримуйте 100% суми чека бонусами! Майте на увазі, що на попередні замовлення 100% бонусбек не діє, така можливість є лише один день - в дату народження.

4) В ресторанах: якщо ви вказали дату народження на сайті, просто повідомте офіціанту, що бажаєте скористатися акцією та продиктуйте одноразовий код доступу до бонусного рахунку. Отримати код можна, натиснувши кнопку нижче. Вам не потрібно буде брати з собою документи, адже верифікація буде доступна в електронному вигляді. Пропозиція діє на чеки від 500 грн.

Отримати код для ресторануГотово! Очікуйте смачне замовлення. Ваші бонуси будуть вам нараховано через 24 години!

Не турбуйтеся з приводу особистих даних! Можна вислати фото тільки однієї сторінки, де видно вашу фотографію і дату народження. Номер паспорта та інші дані можете замалювати або зовсім не поміщати в кадр. Ми ні при яких умовах не передаємо дані наших клієнтів третім особам. Також, ми просимо коректно вносити ваше прізвище та ім'я в особистому кабінеті, відповідно до даних, вказаних в документах.


Бажаємо вам гарно відсвяткувати цей день! :)


Детальні умови:

*Пропозиція діє лише один день - в День народження, при наданні фото документа, що підтверджує особистість з вказаною датою народження при сумі замовлення не менше 500 грн. 


Вся сума чека зараховується на бонусний рахунок через добу після оплати. 


Через добу відразу після нарахування бонусів, наш менеджер видаляє фото документів, не зберігає їх і ні при яких умовах не передає третім особам.


Для дітей, молодших 16 років бонуси зараховуються на рахунок батьків. Щоб отримати бонуси за День народження своєї дитини, потрібно:

1) Одному з батьків обов'язково вказати свою дату народженняв особистому кабінеті на сайті та отримати підтвердження

2) В День народження дитини оформити замовлення на номер того з батьків, хто підтвердив дату народження на сайті, на суму від 500 грн.

3) Надіслати фото свідоцтва про народження дитини, де видно ПІБ та дату народження, а також фото чека замовлення, отриманого в дату народження дитини, нашому менеджеру в месенджер Viber на номер  +380733116305 

4) Бонуси будуть нараховані через 24 год після отримання фото. 


Бонуси можна використовувати протягом 60 днів з моменту нарахування, вже з наступного замовлення, згідно з правилами Бонусної програми Mamamia!

Top