Безкоштовний День народження!

Затишна святкова атмосфера, різноманітні страви з нотками різних країн, розваги для найменших гостей, соковита піца і вишукана винна карта. Все, що потрібно, для ідеального свята - в сімейному ресторані Mamamia!


Більше того, Mamamia! дарує святкування Дня народження в наших ресторанах!

Ми повертаємо 100% суми чека на Ваш бонусний рахунок.


Меню в ресторанах


У день вашого народження замовляйте будь-які страви в будь-якому ресторані Mamamia! на суму не менше 500 грн., пред'явіть документ, що підтверджує особу, з датою народження, і Ви отримаєте всю суму чека назад на ваш бонусний рахунок! Також Ви можете взяти з собою на винос страви з ресторану. Майте на увазі, що на доставці акція не діє, тільки в ресторанах мережі Mamamia!


Вибирайте будь-який ресторан і бронюйте столик вже зараз. Ми будемо дуже раді відсвяткувати цей день з Вами!


Забронювати столик


* Пропозиція діє при замовленні в ресторані (в тому числі страви на винос), виключно в День народження, при наявності документа, що підтверджує особу із зазначеною датою народження. Приймаються тільки оригінали документів.

Акція не діє на доставці, в т.ч. ні при замовленні через сайт або мобільний додаток, ні через колл-центр. Бонуси повертаються тільки при замовленні в ресторані на суму не меншу, ніж 500 грн.

Вся сума чека зараховується на бонусний рахунок гостя відразу після оплати. Для дітей молодше 16 років бонуси зараховуються на рахунок батьків при наявності свідотцтва про народження дитини та документів одного з батьків.

Бонуси можна використовувати протягом 60 днів, уже з наступного замовлення, згідно правил Бонусної програми Mamamia!

Top