Безкоштовний День народження!

Затишна святкова атмосфера, різноманітні страви з нотками різних країн, розваги для найменших гостей, соковита піца і вишукана винна карта. Все, що потрібно, для ідеального свята - в сімейному ресторані Mamamia!


Більше того, Mamamia! дарує святкування Дня народження в наших ресторанах!

Ми повертаємо 100% суми чека на Ваш бонусний рахунок.


Меню в ресторанах


У день вашого народження замовляйте будь-які страви в будь-якому ресторані Mamamia!, пред'явіть документ, що підтверджує особу, з датою народження, і Ви отримаєте всю суму чека назад на ваш бонусний рахунок! Також Ви можете взяти з собою на винос страви з ресторану. Майте на увазі, що на доставці акція не діє, тільки в ресторанах мережі Mamamia!


Вибирайте будь-який ресторан і бронюйте столик вже зараз. Ми будемо дуже раді відсвяткувати цей день з Вами!


Забронювати столик


* Пропозиція діє при замовленні в ресторані (в тому числі страви на винос), виключно в День народження, при наявності документа, що підтверджує особу із зазначеною датою народження. Приймаються тільки оригінали документів.

Акція не діє на доставці, в т.ч. ні при замовленні через сайт або мобільний додаток, ні через колл-центр. Бонуси повертаються тільки при замовленні в ресторані.

Вся сума чека зараховується на бонусний рахунок гостя відразу після оплати. Для дітей молодше 16 років бонуси зараховуються на рахунок батьків.

Бонуси можна використовувати протягом 60 днів, уже з наступного замовлення, згідно правил Бонусної програми Mamamia!

Top