Вартість доставки - 20 грн. Режим роботи: будні дні - з 11:00 до 22:00. ПТ, СБ, НД - з 11:00 до 23:00

Ми запустили новий сервіс - Cooking Box від власника мережі Mamamia! Олексія Тюріна.
І дуже радимо вам спробувати це вже сьогодні!

Що таке Cooking Box?

Це доставка інгредієнтів для приготування вдома ресторанних страв. Ви обираєте для себе меню, а ми доставляємо вам оброблені продукти разом з детальним рецептом. Це виходить не тільки зручніше, але й вигідніше, ніж купувати складові в супермаркетах. 

Чому це для вас вигідно? 

По-перше, ми закуповуємо продукти за оптовими цінами, по-друге, привозимо вам тільки необхідну кількість для порції, а отже, у вас не будуть залишатися невикористані складові. Особливо відчутна вигода при закупівлі екзотичних інгредієнтів. До того ж, ми не готуємо страви, а тільки доставляємо продукти для них, тому для вас страва буде практично по собівартості, навіть з урахуванням доставки.

Які страви можна замовити?

Ми підключили до роботи топових шеф-кухарів, які підібрали ресторанні страви так, щоб це було дійсно смачно і, що важливо - легко та цікаво приготувати вдома! Вам не обов'язково вміти професійно готувати - разом з Cooking Box ми надамо детальну інструкцію та навіть відео рецепт. У вас точно вийде!

Як зробити замовлення?

Переходьте на сайт доставки Cooking Box, реєструйтеся та додавайте в корзину ті страви, які ви хотіли б приготувати вдома. Буде смачно!

Перейти на сайт Cooking Box

Top