Mamamia! вводить зміни у своїй роботі заради вашої безпеки на період карантину


Доставка продовжуює працювати!

З 17 березня ми припиняємо роботу залів всіх ресторанів у Києві та Чернігові. Не зважаючи на це, доставка та takeaway продовжують роботу, хоча з деякими змінами:

  • •Час доставки роботи доставки: щодня з 12:00 до 22:00

  • •З 20 березня - доставка безкоштовна. Мінімальна сума замовлення - 200 грн. в будні, якщо в чеку немає піци,  в ПТ, СБ та НД - 200 грн., незалежно від того, чи є в чеку піца.

На період карантину ми збільшили кількість кур'єрів, щоб ви отримали своє замовлення не більше, ніж через 60хв. Також для вашої безпеки ми ввели жорсткий контроль за виконанням вимог ВООЗ: щоденна перевірка здоров'я персоналу, вимірювання температури, додаткові прибирання, дезінфекція інвентарю та транспорту. Кур'єр перед кожним замовленням обробляє руки антисептиками, а для додаткового захисту використовує одноразові рукавички.

Заходи безпеки на доставці


Отримуйте ще більше бонусів! 25% з кожного замовлення!

Саме так! Ми повертаємо вам аж 25% суми чека у вигляді бонусів! 1 бонус це 1 грн., якими ви можете сплачувати наступні замовлення.

Умови Бонусної програми 


Замовляйте безконтактну доставку!

Оформіть замовлення на сайті, виберіть оплату онлайн за допомогою LiqPay та вкажіть в коментарях "Безконтактна доставка". Кур'єр залишить ваше замовлення у визначеному вами місці!

Ми суворо слідкуємо за дотриманням персоналом всіх вимог ВООЗ, тож ви можете бути впевнені в своїй безпеці.

Замовити піцу онлайн!


"Безкоштовний День народження" тепер і на доставці! Повертаємо 100% бонусами

Святкуйте День народження вдома разом з Mamamia! А ми поверенемо всю сумц чека вам назад, у вигляді бонусів. 

Деталі акціі "Безкоштовний День народження"


Працює take away!

 Ви можете забрати замовлення самостійно з ресторанів зі списку нижче, в такому випадку діє бонусбек 25%.Самовивіз доступний лише в 7 ресторанах: 

Київ
-вул. Васильківська, 18
-пр-т Перемоги, 9-б
-Дніпровська Набережна, 17а
-Маяковського, 43/2
-вул. Олександра Архипенка, 5
-вул. Єфремова, 8а
-б-р Вацлава Гавела, 6

Чернігів
-вул. П'ятницька, 50

Забирати замовлення в ресторанах можна лише по одному (декілька людей не можуть заходити в зал одночасно). Робити замовлення та чекати в залі не можна. Якщо є черга біля ресторану, просимо вас дотримуватися дистанції один від одного не менше 2 метрів.Бережіть себе! Проведіть час карантину з користю - спілкуйтеся зі своїми близькими, дивіться серіали, навчайтесь онлайн та обов'язково насолоджуйтеся смачною піцою Mamamia!

Ми скоро повернемось і знову будемо працювати на повну силу!Top