Якщо ви хочете створити для своєї дитини магічну атмосферу творчості - організуйте на її День народження справжнє свято!

При цьому у вас немає необхідності продумуваті всі нюанси такої події. Працівник мережі пиццерії Mamamia! чудово розбирається в дитячих бажаннях, тому доручіть нам всі організаційні питання.


Бажаєте замовити смачний і барвистий торт на дитяче свято? Ми виконаємо і це бажання: торт на день народження коштує у нас 290 грн. Діти можуть самі його прикрасити святковим декором. В такому випадку він буде коштувати 490 грн.

Відобразити святкові моменти допоможе професійний фотограф, послуги якого коштують 800 грн.


А розмалювати веселі обличчя і посмішки всієї дитячої компанії допоможе майстер з аквагриму всього за 650 грн!


Окрім смачного пригощання, ми пропонуємо вашим чадам поглинути в цікавий світ кулінарних таїнсв - пройти майстер-клас по певній програмі. Такі ідеї для дитячого Дня народження, як правило, дуже добре сприймаються дітлахами, тому що вони дуже любять готувати самостійно. І якщо вдома у них це не завжди виходить в силу різних причин, то тут вони можуть почувати себе дорослими, приготувати оригінальні смаколики та пригостити ними своїх друзів та родичів.Як це відбувається?Майстер-класи проводяться під керівництвом досвідчених аніматорів в групах по 12 осіб. Вартість цього свята - 2100 грн. Якщо ж компанія дітей підібралася значна, і кожен з них просто горить бажанням спробувати свої вміння в кулінарії, то ми пропонуємо доплатити за кожного додаткового учасника по 200 грн. У зазначену вартість вже входять послуги ведучого, а також повний набір компонентів, необхідних для таїнства молекулярної кухні.
Варто сказати, що ви можете додатково замовити окрему програму з приготування піци, яка коштує 500 гривень плюс вартість піци.


Кожне заняття триває близько двох годин. Зазвичай воно проходить за наступним сценарієм:
- підготовка кожного учасника до процесу і знайомство з аніматором;
- приготування страв за обраними програмами;
- майстер-клас з приготування піци - якщо ви вирішили це заздалегідь;
- підведення підсумків, вручення сертифікатів і дипломів всім учасникам, а іменинникові підноситься подарунок на згадку про цю подію.


Які кулінарні програми можна замовити на дитячий День народження?


Герої свята можуть на свій розсуд вибрати саме ту програму, яка зацікавить їх найбільше.
1. Лимонад + Ікра + Морозиво
2. Лолі Поп Кейки + Молочний Коктейль
3. Капкейки + Мохіто
4. Пряники + Дитячий Глінтвейн
5. Сангрія + Фруктовий шашлик + БаноффіВи все ще думаєте, де відсвяткувати дитячий День народження? Телефонуйте за номером +38 (073) 3116284 та отримайте всю потрібну інформацію з перших вуст. Неймовірна гастрономічна пригода разом з нашими аніматорами вашим дітям гарантовано!

Top