Умови доставки замовлень з ресторанів Mamamia!

Доставка піци з будь-якого ресторану Mamamia! здійснюється безкоштовно. Ми завжди дбаємо про те, щоб Ви насолоджувалися смачними гаряими стравами високої якості. Mamamia! цінує різноманітні гастрономічні уподобання клієнтів і в будні дні доставляє замовлення, навіть якщо в чеку немає піци, тоді мінімальна сума чека становить 200 гривень. 

Для вашого комфорту ми впровадили кілька способів оплати: 

1. При отриманні доставки готівкою або терміналом у кур'єра. 

2. Онлайн оплатою на сайті і в мобільному додатку сервісом Liq Pay. 


Детальна інформація про умови доставки: 

1. Дізнатися статус вашого замовлення і отримати відповіді на інші запитання про Mamamia! можливо по телефону 7492 (безкоштовно з мобільного, працює call back) і (044) 222-5-222 (вартість дзвінка згідно з тарифами вашого оператора). 

2. Замовлення доставляються по містах: Київ, Чернігів. 

3. Доставка до віддалених територій Києва здійснюється за часом довше, ніж звичайно.

4. До віддалених територій Києва відносяться: Микільська, Михайлівська та Південна Борщагівка, частина Феофанія, Святошин, Біличі, Новобіличі, Теремки - 3. 

5. Доставка в Києві здійснюється за таким графіком: Неділя - четвер з 10:00 до 22:20. П'ятниця - субота з 10:00 до 2:00. Окремі райони обслуговуються понеділок - неділю з 10:00 до 2:00. 

6. Доставка в Чернігові здійснюється за таким графіком: Неділя - четвер з 10:00 до 22:30. П'ятниця - субота з 10:00 до 22:30. 

7. Побажання і зауваження з технічних збоїв у роботі сайту або мобільного додатку приймаються за адресою: [email protected] 

8. Ресторан має за собою право відмовити в доставці з технічних причин.

9. В п'ятницю, суботу на неділю мінімальна сума замовлення становить 200 грн., незалежно від того, чи є в замовленні піца.

Зверніть увагу! Якщи у вас є протипоказання до певних продуктів, уточнюйте, будь ласка, детальний склад страв у оператора під час оформлення замовлення, оскільки в стравах можуть міститися алергени, зокрема глютен, лактоза, кунжут, селера, гірчиця, горіхи, яйця, риба, мед та інші.


Всі побажання та зауваження за якістю страв і сервісу доставки приймаються за адресою: [email protected] 


Смачного!

Замовити піцу

Top