Безкоштовний День народження!

Ресторани Mamamia!

Щоденно

Mamamia! дарує 100% суми чека в вигляді бонусів в ваш День народження!

Тепер і на доставці Mamamia!


Увага! До кінця карантину діє нова акція - Безкоштовний День народження на доставці! Тисніть на кнопку нижче, щоб дізнатись деталі акції, яка діє зараз!

Безкоштовний День народження на доставці


Ба більше, на своє свято ви можете замовити авторський святковий торт від Олександра Трофіменкова (попереднє замовлення не менше, ніж за 24 години до 16:00). Ознайомитись з меню святкових тортів можна, натиснувши на кнопку нижче 

Замовити торт

Відразу після закінчення карантину ми повернемо акцію в ресторанах. А поки-що - святкуйте вдома зі смачною піцою Mamamia! та 100% бонусбеком! 


Все, що потрібно, для ідеального свята - в сімейному ресторані Mamamia! Затишна святкова атмосфера, різноманітні страви з нотками різних країн, розваги для найменших гостей. 


Більше того, ми даруємо вам весь чек у вигляді бонусів! У День вашого народження замовляйте будь-які страви в будь-якому ресторані Mamamia! на суму не менше 500 грн., пред'явіть документ, що підтверджує особу, з датою народження, і Ви отримаєте всю суму чека назад на ваш бонусний рахунок! Також Ви можете взяти з собою на винос страви з ресторану.


* Пропозиція діє при замовленні в ресторані (в тому числі страви на винос), виключно в День народження, при наявності документа, що підтверджує особу із зазначеною датою народження. Приймаються тільки оригінали документів.

Акція не діє на доставці, в т.ч. ні при замовленні через сайт або мобільний додаток, ні через колл-центр. Бонуси повертаються тільки при замовленні в ресторані на суму не меншу, ніж 500 грн.

Вся сума чека зараховується на бонусний рахунок гостя через добу після оплати.

Для дітей молодше 16 років: бонуси зараховуються на рахунок батьків при наявності свідотцтва про народження дитини та оригінала паспорта одного з батьків, на чий рахунок будуть зараховуватися бонуси.

Бонуси можна використовувати протягом 60 днів, уже з наступного замовлення згідно з правилами Бонусної програми Mamamia!, з умовами якої можна ознайомитися за посиланням нижче.

Бонусна програма Mamamia!

Бажаємо гарного свята!

Top