Під час карантину доставка та Take away працює за наступним графіком: ПН-ЧТ з 12:00 до 22:00, ПТ-НД з 12:00 до 23:00
Безкоштовний День народження на доставці

Як відсвяткувати День народження вдома? 

Замовити доставку смачної їжі та напоїв в Mamamia! на суму від 500 грн. а ми повернемо вам 100% суми чека у вигляді бонусів!


1 бонус - це 1 грн., якими ви зможете оплачувати свої наступні замовлення, згідно Бонусної програми Mamamia!


Як оформити замовлення на День народження? 

1) Перш за все, вкажіть дату народження в Особистому кабінеті з електронним підтвердженням. Радимо підтвердити вашу дату вже зараз, навіть якщо День народження у вас ще нескоро ;)

Вказати дату народження


2) Протягом кількох хвилин наш менеджер перевірить правильність дати з висланими вами документами. Це може зайняти близько 10 хв.

3) Тепер в ваш День народження при оформленні замовлення в Корзині у вас з'явиться кнопка "У мене День народження". Тисніть на неї при оформленні замовлення від 500 грн та отримуйте 100% суми чека бонусами! Майте на увазі, що на попередні замовлення 100% бонусбек не діє, така можливість є лише один день - в дату народження.



Готово! Очікуйте смачне замовлення. Ваші бонуси будуть вам нараховано через 24 години!

Не турбуйтеся з приводу особистих даних! Можна вислати фото тільки однієї сторінки, де видно вашу фотографію і дату народження. Номер паспорта та інші дані можете замалювати або зовсім не поміщати в кадр. Ми ні при яких умовах не передаємо дані наших клієнтів третім особам. Також, ми просимо коректно вносити ваше прізвище та ім'я в особистому кабінеті, відповідно до даних, вказаних в документах.


Бажаємо вам гарно відсвяткувати цей день! :)


Детальні умови:

*Пропозиція діє лише один день - в День народження, при наданні фото документа, що підтверджує особистість з вказаною датою народження при сумі замовлення не менше 500 грн. 


Вся сума чека зараховується на бонусний рахунок через добу після оплати. 


Через добу відразу після нарахування бонусів, наш менеджер видаляє фото документів, не зберігає їх і ні при яких умовах не передає третім особам.


Для дітей, молодших 16 років: бонуси зараховуються на рахунок батьків. Щоб отримати бонуси за День народження дитини, потрібно: фото свідоцтва про народження дитини, де видно ПІБ та дату народження та фото паспорта дорослого, на чий рахунок будуть нараховані бонуси.


Бонуси можна використовувати протягом 60 днів з моменту нарахування, вже з наступного замовлення, згідно з правилами Бонусної програми Mamamia!


Рекомендуємо ознайомитися з умовами роботи мережі доставки Mamamia! на період карантину з 17 березня 2020 р.



Top